O nas

Prezentacja spółkiře

Spółka Hein & spol.- zakłady ceramiczne, z.o.o. z siedzibą w miejscowości Tošovice niedaleko miasta Odry, została założona 21 czerwca 1999 roku. Pierwotną ideą było założenie małej firmy , która jednak rozrosła się do obecnych rozmiarów. W chwili obecnej dysponujemy rozległym miejscem pracy z dobrze wyposażonym zapleczem technicznym oraz potencjałem umożliwiającym wykorzystanie w produkcji ceramiki najnowocześniejszych technologii jednocześnie zachowując tradycje. Posiadamy własną technologię przygotowywania mieszanek i glazury oraz laboratorium, zakłady doświadczalne oraz wszelkie urządzenia produkcyjne.

Konkretnym wynikiem pracy naszej firmy dzięki wykorzystaniu doświadczeń i odpowiedzialnego podejścia pracowników firmy, są pomysłowe kafle ceramiczne i nowoczesnym i klasycznym designu, odpowiednie do zastosowania przy budowie pieców kaflowych, kominków i kuchenek o różnych typach i kształtach.

Firma nasza jest wyłącznym producentem artykułów ceramicznych stosowanych w piecach kominkowych firmy Romotop. Firma nasza jest członkiem Cechu Zdunów Czeskich i Słowackich.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piec kaflowy

Piece kaflowe są dla człowieka jednym z najbardziej naturalnych źródeł ciepła, gwarantuje to sposób wydawania energii cieplnej – ciepło przypominające energię słoneczną. W ramach spalania drewna w piecach kaflowych powstają jony ujemne pozytywnie wpływające na organizm ludzki.

Zapewniają przyjemną atmosferę, która pozbawia nas stresu. Potrafi wykorzystać energię dużo lepiej od innych urządzeń grzewczych na paliwo stałe, ciekłe lub gazowe.

 

Nie wolno pominąć również zalet ekologicznych, właśnie drewno jako odnawialne źródło energii zapewnia równowagę obiegu dwutlenku węgla w przyrodzie oraz wyraźnie oszczędza środowisko naturalne. Tradycja ogrzewania za pomocą drewna oraz działanie otwartego ognia połączona z kaflami Hein, wraz z bogatą skalą oferowanych odcieni glazury zdecydowanie wzmacnia całkowite wrażenie interieru i jego atmosfery.